English    דף הבית    פרופיל    הצוות    צור קשר   
 חיפוש באתר

18.10.2017  אורתם סהר - דו'ח הנאמנים מספר 4

לדו'ח המלא כפי שהוגש לבית המשפט המחוזי יש ללחוץ על הקישור

18.10.2017  הנאמנים הגישו דו'ח ביחס לחברת הבניה אורתם סהר

שנה לאחר הקריסה החברה שוקמה.
להרחבה לחץ על הקישור

10.06.2017  משרד ברגרזון ושות' דורג בין עשרת משרדי הבוטיק המובילים

בהתאם לדירוג שנערך ע'י CofaceBdi

31.05.2017  פסיקה חדשה בעניין מיסוי רווח הון על בסיס מזומן

משרדנו טיפל בע'מ 12-02-36608 רבי שפירא נ' פקיד שומה תל אביב בעניין מיסוי התשלומים המשולמים לשותף ממועד פרישתו.

29.05.2017  עו'ד ברגרזון על תפקידו כנאמן לחברת הבניה הקורסת אורתם סהר מתוך כתבה באתר themarker

שיחת הטלפון שהגיעה ממזכירת לשכתו של נשיא בית המשפט המחוזי, השופט איתן אורנשטיין, ב-26 באוקטובר הפתיעה את עו'ד שאול ברגרזון ורו'ח יזהר קנה. 'לא היה לי מושג באיזו חברה מדובר', נזכר ברגרזון ברגע שבו סיפרו לו על מינויו לנאמן של חברת הבנייה הקורסת אורתם סהר

    יצירת קשר
ברגרזון ושות' משרד עורכי דין
דרך מנחם בגין 11, מגדל רוגובין תדהר, קומה 21, רמת גן.

טלפון: 972-3-7556900
פקס': 972-3-7556909

office@bergersonlaw.com

מן העיתונות
6.2.09 מתוך עיתון THE MARKER

בניגוד לשאר השוק: המשרדים המתמחים בפירוקים צומחים ומגייסים עורכי דין 

המשבר הכלכלי שנותן את אותותיו במשק לא פוסח גם על משרדי עורכי הדין. פיטורי עורכי דין, הקפאות שכר ואף קיצוצים בשכר הם כיום מנת חלקם של משרדים רבים, לרבות משרדי עורכי הדין הגדולים בישראל כמו הרצוג-פוקס-נאמן, גולדפרב וגורניצקי ושות'.

אבל אם יש משרדים שיצאו נשכרים מהמשבר אלה המשרדים העוסקים בתחום הכינוסים, הפירוקים והקפאות ההליכים. כשמדי יום מוגשות לבתי המשפט בקשות מצד נושים או מצד החברות עצמן למתן צו פירוק או לכינוס נכסים נגדן, ידיהם של עורכי הדין שעוסקים בתחום מלאות בעבודה. זו הסיבה שבמשרדים אלה לא רק שלא מפטרים עובדים, אלא דווקא מגייסים עורכי דין חדשים.

יש כאלה שאף מצאו לנכון להעלות בימים אלה שכר לעובדיהם. במכתב שנשלח השבוע לעורכי הדין במשרד ליפא מאיר - משרד מסחרי מצליח שידוע בעיקר בשל התמחותו בתחום הפירוקים והכינוסים - ואשר הגיע לידי TheMarker, נכתב כי 'למרות המשבר הכלכלי, על אף הציפיות הקודרות ועננת אי-הוודאות, ובניגוד להתנהלותם של מרבית משרדי עורכי הדין האחרים, החלטנו גם השנה להעלות את שכר עורכי הדין במשרד, ובכך להביע את הערכתנו הרבה לעבודתכם'. המשרד אף קלט בחודשים האחרונים כחמישה עורכי דין חדשים.

לדברי עו'ד ליפא מאיר, בתחום הפירוקים במשרד אכן רואים התעוררות, 'על אף שלא קרו עדיין דברים בסדרי גודל מאוד גדולים כמו נפילות של גופים וחברות גדולות'. ההכנסות בתחום זה, מסביר מאיר, לא מתקבלות בשנה הראשונה שבה החברה נכנסת לקשיים, אלא מאוחר יותר. 'אם יהיו ב-2009-2020 משברים גדולים, אני מניח שנהיה מעורבים', אומר מאיר. על אף שמאיר מדבר על אי-ודאות באשר למה שצופנת השנה הקרובה למשרד בכלל ולתחום הפירוקים בפרט, הוחלט במשרד לתגמל את עורכי הדין שעובדים קשה, כהשקעה לטווח ארוך. ככל הידוע, מדובר בהעלאה בסיסית של 5% לכל עורכי הדין, ואשר עליה על בסיס פרטני ייתוספו העלאות נוספות. ההעלאה תחול רטרואקטיווית מתחילת 2009.

משרדים אחרים בתחום, גם אלה שאינם מעלים שכר, מגייסים עורכי דין נוספים. כך לדוגמה עו'ד שאול ברגרזון המתמחה בפירוקים קלט באחרונה שני עורכי דין, כדי להקל על עומס העבודה. במשרדו לא מעלים את השכר, אך גם לא מורידים. כך גם במשרדו של עו'ד שלמה נס - אחד המשרדים הגדולים בישראל בתחום הפירוקים והכינוסים, שגייס באחרונה ארבעה עורכי דין, אך לדבריו, 'נכון שיש יותר עבודה בתחום, אבל זה לא מתבטא בשכר. המשכורות בשוק לא עולות, ולכן השכר יישאר כמו שהוא'. במשרד עו'ד גינדס-גולדבלט-יריב, המתמחה בשיקום חברות, מודים כי יש עלייה בתחום הקפאות ההליכים, וכי המשרד גייס באחרונה שני עורכי דין חדשים, עם זאת, לדברי עו'ד אהוד גינדס, המשרד מתנהל כרגיל: 'לא מהדקים חגורה, אבל גם לא מפריזים'.
http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=skira20090205_1061554


 מחקר ופיתוח אתר ע”י קבוצת דצ’ו בניית אתרים Copyright © 2006 bergersonlaw.com. All rights reserved