English    דף הבית    פרופיל    הצוות    צור קשר   
 חיפוש באתר

18.10.2017  אורתם סהר - דו'ח הנאמנים מספר 4

לדו'ח המלא כפי שהוגש לבית המשפט המחוזי יש ללחוץ על הקישור

18.10.2017  הנאמנים הגישו דו'ח ביחס לחברת הבניה אורתם סהר

שנה לאחר הקריסה החברה שוקמה.
להרחבה לחץ על הקישור

10.06.2017  משרד ברגרזון ושות' דורג בין עשרת משרדי הבוטיק המובילים

בהתאם לדירוג שנערך ע'י CofaceBdi

31.05.2017  פסיקה חדשה בעניין מיסוי רווח הון על בסיס מזומן

משרדנו טיפל בע'מ 12-02-36608 רבי שפירא נ' פקיד שומה תל אביב בעניין מיסוי התשלומים המשולמים לשותף ממועד פרישתו.

29.05.2017  עו'ד ברגרזון על תפקידו כנאמן לחברת הבניה הקורסת אורתם סהר מתוך כתבה באתר themarker

שיחת הטלפון שהגיעה ממזכירת לשכתו של נשיא בית המשפט המחוזי, השופט איתן אורנשטיין, ב-26 באוקטובר הפתיעה את עו'ד שאול ברגרזון ורו'ח יזהר קנה. 'לא היה לי מושג באיזו חברה מדובר', נזכר ברגרזון ברגע שבו סיפרו לו על מינויו לנאמן של חברת הבנייה הקורסת אורתם סהר

    יצירת קשר
ברגרזון ושות' משרד עורכי דין
דרך מנחם בגין 11, מגדל רוגובין תדהר, קומה 21, רמת גן.

טלפון: 972-3-7556900
פקס': 972-3-7556909

office@bergersonlaw.com

מן העיתונות
31.8.08 עו'ד ברגרזון בראיון לידיעות אחרונות

'חצי מהעובדים בבורגראנץ' לא ימשיכו לעבוד'כך מעריך עו'ד אופיר רונן, בא כוחם של יותר מ-100 מעובדי רשת ההמבורגרים; התיק הועבר לשופט אורי גורן, לאחר שהשופטת ורדה אלשייך פסלה עצמה מהטיפול בו

ליטל דוברוביצקי

פורסם:
31.08.08, 09:35

לדברי עו'ד אופיר רונן, בא כוחם של 102 מעובדי הרשת, 'ההערכה היא כי לפחות חצי מהעובדים לא ימשיכו לעבוד ברשת'. עוד סיפר עו'ד רונן כי העובדים שאותם הוא מייצג, ציינו בפניו שביום חמישי האחרון נציגי הכונס של הרשת הגיעו ושילמו לעובדים מקדמות במזומן. 'ביום שני הקרוב יש לי פגישה על מנת למצוא פתרון לאותם עובדים שהוצאו לחופשה ללא תשלום,' הוסיף.

ביום רביעי האחרון החליטה השופטת ורדה אלשייך לפסול עצמה מהמשך הטיפול בתיק. זאת מאחר ובעלה הכלכלן יוסי אלשייך הוא דירקטור באחת החברות הנמצאות בבעלות צדיק בינו. האחרון הוא הבעלים של חברת פז, שלבקשתה מונה כונס לבורגראנץ'. התיק הועבר כעת לשופט אורי גורן על מנת שיחליט אם לטפל בתיק בעצמו או להעבירו לשופט אחר.

24 סניפים של הרשת אמנם חזרו לפעול, אך באתר האינטרנט הרשמי של הרשת לא חשבו שצריך לעדכן את הגולשים שלרשת מונו כבר לפני למעלה משבוע שני מפרקים וכונס נכסים בגלל חובות לספקים, לעובדים ולבעלת השליטה לשעבר - חברת פז.

מי שמנהל היום את הרשת, לאחר שמונו על-ידי בית המשפט, הם ד'ר שלמה נס ועו'ד שאול ברגרזון. באתר האינטרנט של הרשת נכתב בין השאר: 'היום אחרי למעלה מ-30 שנה ומיליוני סועדים, בורגראנץ' היא רשת המסעדות המובילה בישראל עם 69 סניפים ולמעלה מ-1,500 עובדים'. לגולשים הפחות בקיאים נספר כי לרשת כבר אין 69 סניפים ובטח לא 1,500 עובדים, ולמעשה בשלב זה היא נמצאת בהליך של כינוס ופירוק.

מי שכן מעודכן זה אתר ויקיפדיה, שבו, לצד תיאור הרשת, נכתב: |באוגוסט 2008 התברר שהרשת נקלעה לקשיים כלכליים שייתכן שיביאו לסגירתה'. בית המשפט המחוזי בתלאביב אישר ביום רביעי האחרון למפרקים ולכונס הרשת להפעיל תוכנית הפעלה לרשת למשך 21 יום. כמו כן, אסר בית המשפט על בעלי הסניפים לפנות את סניפי הרשת בשלב זה. בית המשפט נעתר לבקשת בעלי התפקידים [המפרקים והכונס של הרשת] ואישר להם לפרסם הזמנה לקבלת הצעות לרכישת השליטה ברשת.

במהלך השבוע הקרוב צפוי להיפתח חדר מידע למציעים השונים. בשלב זה קיימות כמה קבוצות מתעניינים, אולם רק בעוד מספר ימים יהיה ניתן לומר בוודאות מי הגיש הצעה קונקרטית. עד כה פורסם כי התעניינו ברכישת הרשת האחים אורגד, רשת אווזי, חברה מקנדה, אסף גרינברג ועוד.

המפרק של הרשת, עו'ד שאול ברגרזון, אחד מעורכי הדין הבכירים בתחום, אמר ל'ידיעות אחרונות' כי השלב החשוב ביותר הוא למכור את הרשת. בית המשפט מינה את ברגרזון לבקשת רשת נטו, שטענה כי בורגראנץ' חייבת לה כספים. במקביל מינה בית המשפט כונס לרשת לבקשת חברת פז, הטוענת כי בורגראנץ' חייבת לה כ-15 מיליון שקל. מדובר בכספים שהלוותה פז לבעלים הנוכחיים של בורגראנץ' לצורך רכישת הרשת.

בשלב זה מצויים עובדי הרשת במשא ומתן מול שני המפרקים וכונס הנכסים שמונו לרשת. העובדים שהוצאו לחופשה ללא תשלום טוענים כי מדובר בפגיעה בזכויותיהם מאחר ובמצב כזה אינם יכולים לקבל דמי אבטלה.מחקר ופיתוח אתר ע”י קבוצת דצ’ו בניית אתרים Copyright © 2006 bergersonlaw.com. All rights reserved